Birojs 22080822
Operatīvās reaģēšanas nod. 27827417
Tehniskā nodaļa 22080884
Pārdošanas nodaļa 22080878
Līgumu nodaļa 22080820
Grāmatvedība 22080813
Latviešu (Krievu)
Nosūtīt pieteikumu
Jūsu vārds:
Telefons:
E-pasts:
Pakalpojuma veids:

Kāpēc ir vērts kļūt par Security LV klientu?

  • Mēs strādājam reģionos.

SIA "SECURITY LV" ietilpst apsardzes uzņēmumu grupā, kura sniedz apsardzes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā - 31 (trīsdesmit vienā) Latvijas pilsēta, kurās ir izvietoti 45 (četrdesmit pieci) apsardzes grupai piederošie transportlīdzekļi. Apsardzes uzņēmumu grupā tiek nodarbināti vairāk par 300 (trīs simts) darbiniekiem.


  • Mēs esam apdrošināti.

Firmas civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta saskaņa ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem vienā no vadošajiem apdrošināšanas uzņēmumiem Latvijā, tāpēc kompānija pilnā mērā atbild par savu Klientu un viņa īpašuma drošību.

Visos apsargājamos objektos garantēta SIA "SECURITY LV" civiltiesiskā atbildība 600.000 EUR apmērā. Ar katru gadu apdrošināšanas summa tiek palielināta.


  • Mums ir pielaide darbam valsts objektos.

  • SIA "SECURITY LV" saņēma Industriālās drošības sertifikātu Nr.212, kuru izsniedza Latvijas Republikas Satversmes aizsardzības birojs. Tā iegūšana dod tiesības apsardzes uzņēmumam strādāt ar informāciju, kas ir valsts noslēpums. 

    Sertifikāta iegūšanas procedūra tika uzsākta, vadoties pēc jaunajām prasībām, kas saistītas ar valsts noslēpumu, NATO un Eiropas Savienības klasificēto informāciju saturošu iepirkumu piešķiršanas un realizēšanas kārtību (grozījumi likumā «Par valsts noslēpumu»). Saskaņā ar tiem, apsardzes uzņēmumam, kas veic darbus paaugstinātas slepenības objektos, ir izvirzītas īpašas prasības un tās garantē Industriālās drošības sertifikāts.


  • Mums ir individuāla pieeja katram klientam.

Mums ir elastīga un individuāla pieeja katram klientam. Mēs piedāvājam racionālus risinājumus, atbilstoši klientu prasībām. Mūsu pieredzes bagātā un motivētā komanda nodrošina individuālu apkalpošanu un plašu pakalpojumu garantijas. Mūsu darbiniecēm un darbiniekiem ir ne tik vien liela pieredze un lieliskas valodu zināšanas, bet arī augsta līmeņa personīgā atbildība un ,lielā mērā, arī lēmumu pieņemšanas tiesības.


  • Mums ir svarīgs katrs klients.

Mums ir svarīgs katrs Klients, nav svarīgi vai tas ir mazs dzīvoklītis vai arī milzīgs ofisu komplekss. Kā vienā, tā arī otrā gadījumā mēs nepieviļam Klientus un izpildām savu darbu uz visiem simts procentiem.

Mēs augstu vērtējam mūsu Klientu uzticību un esam gatavi aizstāvēt Klienta intereses pielietojot visas metodes, kas paredzētas LR likumdošanā. Jebkura informācija, kas saņemta par Klientu sadarbības laikā, ir konfidenciāla un tiks glabāta noslēpumā.Apsardze grupas operatīvo transportlīdzekļu dislokācijas vietas Rīga, Rīgas rajona, citos Latvijas reģionos.

Privātpersonām
Dzīvokļu apsardze
Mājаs apsardze
Apsardzes signalizācija
Ugunsdrošības signalizācija
Videonovērošana
Trauksmes poga
Uzņēmumiem un valsts iestādēm
Fiziskā apsardze
Pults apsardze
Trauksmes poga
Apsardzes signalizācija
Ugunsdrošības signalizācija
Videonovērošana
Piekļuves kontroles sistēmas
Objektu monitorings
Personāla kontrole
Masu pasākumu apsardze
Pavadīšana
Informatīvais tālrunis

+371 22080822